سخن روز /
بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حریم خصوصی

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی را به اطلاع میرساند:

 

تارنمای سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی ارتباط با ما " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.

جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند.

سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند.

استفاده از اطلاعات شخصی شما

سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی و وابستگانشش استفاده می‌کند. هم‌چنین سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

 

تاریخ به روزرسانی: 1402/04/31
تعداد بازدید: 808
Powered by DorsaPortal