سخن روز /
برگزاری ششمین جشن شکرگزاری گندم توسط شرکت تعاونی تولید روستایی بهدشت دو شیروان
1398/06/10

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان شمالی، ششمین جشن شکرگزاری گندم به میزبانی شرکت تعاونی تولید روستایی بهدشت دو شیروان در روز پنجشنبه مورخ 7 شهریور ماه برگزار گردید. این مراسم با حضور فرماندار شهرستان شیروان، مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان رییس اداره تعاون روستایی شهرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی و اعضاء هیئت مدیره، مدیرعامل و سهامداران شرکت تعاونی تولید روستایی بهدشت دو شیروان برگزار گردید.

 در ابتدای این مراسم آقای مرآتی فرماندار شهرستان شیروان، ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مراسم، خواستار تلاش دستگاه های اجرایی شهرستان و کشاورزان جهت افزایش تولیدات کشاورزی در زمینه های زراعت، باغبانی و دامپروری شدند. ایشان با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، توجه به ارزاق عمومی مردم را وظیفه همگان به ویژه کشاورزان و تولیدکنندگان بخش برشمردند.

در ادامه این مراسم آقای ناصری مقدم، مدیر تعاون روستایی استان خراسان شمالی ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم، برگزاری جشن شکرانه برداشت گندم را نمود رونق بخش کشاورزی شهرستان در سطح استان عنوان نمود. ایشان افزود: گندم کالایی استراتژیک است و باید نگاه ویژه ای به آن داشت زیرا خودکفایی در تولید این محصول، تحریم های دشمنان را خنثی می کند. رعایت اصول کاشت، داشت و برداشت گندم و استفاده از بذر اصلاح شده کمک شایانی در روند برداشت هرچه پربارتر این محصول خواهد داشت.

ذکریا شیرمحمد زاده رییس اداره تعاون روستایی شهرستان شیروان در خصوص برگزاری این مراسم گفت: امسال جشن برداشت گندم را به منظور ارج نهادن به مقام کشاورزان گندمکار و تلاش های آن ها برگزار کردیم. وی در خصوص میزان خرید تضمینی گندم گفت: در سال جاری از میزان 40000 تن میزان کل خرید تضمینی گندم در سال 1398 شهرستان شیروان، میزان 1056 تن توسط شبکه تعاونی روستایی شیروان خریداری شده است.

تعداد مشاهده خبر16 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal