سخن روز /
بازدید مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی از مرکز خرید زعفران شهرستان فاروج
1399/08/27

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی خراسان شمالی، مدیر تعاون روستایی خراسان شمالی بهمراه تعدادی از مدیران ستادی سازمان جهاد کشاورزی استان از مرکز خرید طرح حمایتی زعفران در شهرستان فاروج بازدید نمودند.

مهندس رمضانی در طی این بازدید گفت: تعاون روستایی خراسان شمالی برای دومین سال پیاپی و در حمایت از تولیدکنندگان زعفران و با توجه به دستورالعمل های ابلاغی از طرف سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، طرح خرید حمایتی زعفران را با راه اندازی یک مرکز خرید در شهرستان فاروج آغاز نموده است.

مهندس رمضانی گفت: در این طرح قمیت پایه خرید حمایتی زعفران ممتاز (نگین) هر کیلوگرم 13 میلیون تومان و زعفران رشته ای (پوشال) هر کیلوگرم 11 میلیون تومان خواهد بود و بعد از تایید آزمایشگاه و داشتن استانداردهای لازم 30 درصد قیمت زعفران به حساب کشاورز پرداخت می گردد و 70 درصد مابقی قیمت زعفران بعد از سه ماه پرداخت می‌شود. رمضانی گفت: در این طرح پیشبینی شده است تا در جهت حمایت از کشاورزان، در طول مدت سه ماهی که زعفران نزد اتحادیه تعاونی روستایی است، کشاورز بتواند با درخواست کتبی و بعد از کسر هزینه‌های پرداختی و هزینه‌های جانبی محصول خود را از اتحادیه تعاونی روستایی تحویل گرفته و در بازار بفروش برساند.

تعداد مشاهده خبر12 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:5 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal