سخن روز /
برگزاری جلسه معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مدیریت تعاون روستایی خراسان شمالی
1399/02/23

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی خراسان شمالی، اولین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی خراسان شمالی معرفی گردید.

بنابر این گزارش با حضور حجت الاسلام والمسلمین مومن مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی، مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در دستگاه های تابعه جهاد کشاورزی استان، مدیر و همکاران تعاون روستایی استان، اولین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی خراسان شمالی معرفی گردید.

در ابتدای این جلسه آقای مهندی رمضانی مدیر تعاون روستایی استان، ضمن آروزی قبولی طاعات و عبادات و تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین مومن بعنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی، توضیحاتی را در خصوص عملکرد شبکه تعاون روستایی استان ارائه نمودند. رمضانی گفت: مجموعه تعاون روستایی و شبکه تعاون روستایی استان دارای نیروهایی مومن و پرانرژی بوده که در راستای سیاست های سازمان مرکزی تعاون روستایی و در جهت خدمت رسانی به کشاورزان فعالیت می نمایند. ایشان در ادامه ضمن تبریک انتصاب اولین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی استان، ابراز امیدواری نمودند تا با حضور روحانیت بعنوان بازوی مهم مشورتی در ارائه خدمات بهتر و پیشبرد اهداف شبکه بیش از پیش موفق باشیم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین مومن مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی، ماه رمضان را ماه بندگی خداوند برشمرده و آرزوی بهره مندی همه همکاران را در شب های لیالی قدر نمودند.

ایشان در ادامه افزودند: حضور روحانیت و مبلغ دینی در ادارات می تواند منشا تحولات مثبتی در بحث دینی و فرهنگی در سازمان ها باشد و بسیاری از موارد مربوط به مسائل مذهبی، دینی، فرهنگی و مناسبت ها توسط روحانیت در جهت پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی انجام میگیرد.
وی گفت : حضور روحانیت می تواند به عنوان یکی از مولفه های اصلی امنیت پایدار در کشور باشد که این امر از ابتدای نظام جمهوری اسلامی به همین نحو بوده و حضور روحانیت می تواند در سطح ادارات کانون وحدت، همدلی، خدمت خالصانه، خاضعانه و متواضعانه را بوجود آورد.

ایشان همچنین در ادامه با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری در خصوص نقش تولید در شکوفایی اقتصاد افزودند، کار بخشی از عبادت است و ایجاد زمینه های لازم برای رشد، سرمایه گذاری و کار آفرینی در بخش کشاورزی با همفکری و مشاورت یکدیگر در حل مشکلات مردم و پیشبرد امور موفق بوده و موجبات رضایت مردم و بالاخص کشاورزان فراهم گردد.

در ادامه این مراسم، آقای حجت الاسلام والمسلمین غلام نژاد بعنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در مدیریت تعاون روستایی استان خراسان شمالی معرفی گردید.

حجت الاسلام والمسلمین غلام نژاد در این جلسه ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و تسلیت ایام شهادت امام علی (ع)، بازگشایی دفتر نمایندگی ولی فقیه در تعاون روستایی استان را بعنوان نهادی برای مشاورت و همفکری در جهت خدمت رسانی بیشتر به جامعه و بخصوص کشاورزان دانسته و با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت رعایت مسائل بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، بهره مندی از شب های قدر و دعا برای شفا تمامی مردم و طلب سلامتی از خداوند متعال را خواستار شدند.

حجت الاسلام والمسلمین غلام نژاد افزود: تعاون نوعی تلفیق دنیا و آخرت بوده و اساس زندگی بشر است. تعاون در بخش کشاورزی دارای نقش بسیار مهمی می باشد. ایشان با اشاره به آیه شریفه تَعَاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَالتَّقْوَىٰ، به تبیین نقش تقوی در راهنمایی کشاورزان پرداختند.

تعداد مشاهده خبر13 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal