سخن روز /
برگزاری نشست هفتگی مدیرتعاون روستایی استان با همکاران ستادی
1398/10/22

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان شمالی، نشست هفتگی مدیرتعاون روستایی استان با همکاران ستادی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس رمضانی ضمن اشاره و قدردانی از سپاه پاسداران برای انجام عملیات نظامی برعلیه آمریکا که خواسته بحق مردم ایران بود، مجددا یاد و خاطره شهید گرانقدر سردار سلیمانی را گرامی داشتند.

در ادامه این جلسه رمضانی مدیر تعاون روستایی استان هدف از برگزاری این نشست را مرور برنامه های جاری و گزارش اقدامات صورت پذیرفته در هفته گذشته بیان نمود. ایشان افزود با توجه به اینکه کار گروهی همیشه دارای نتایج مفیدتر و سریعتر خواهد بود، همکاران ستادی نسبت به فعال سازی کمیته های درون سازمانی و برگزاری منظم جلسات کمیته فوق اقدام نمایند و گزارشات اقدامات انجام گرفته در جهت حل و فصل مشکلات احتمالی تهیه و ارائه گردد. ایشان در ادامه افزود با توجه به وجود فرصت های سرمایه گذاری در استان، کمیته های مربوطه با اهمیت خاص به این موضوع در زمینه شناسایی فرصت های سرمایه گذاری و نحوه ورود شبکه تعاون روستایی در جهت نیل به اهداف فوق شناسایی و معرفی گردد. همچنین مقرر گردید امکانات فروشگاهی شبکه در نقاط مختلف استان در جهت خدمات رسانی به روستاییان برای توزیع کالاهای حمایتی دولت منجمله برنج و ... فعال گردند.

تعداد مشاهده خبر0 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal