سخن روز /
پیام تبریک مدیر تعاون روستایی استان خراسان شمالی به مناسبت روز خبرنگار
1398/05/17

17 مرداد ماه که به مناسبت شهادت اسوه ماندگار عرصه خبر و اطلاع رسانی شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، روز خبرنگار نامگذاری شده است را گرامی می داریم.

خبرنگاران رسالت انتقال اطلاعات بهنگام و صحیح و گزارش حقیقت‌ها به مردم را بر عهده دارند؛ وجدان زنده و دیدگان بیدار جامعه در مسیر تعالی و بهروزی هستند. ایشان با استقامت در مقابل مشکلات و مصائب روزمره در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم کردند. روز خبرنگار، ادای احترام به قلم، به آگاهی و اطلاع رسانی است و مناسبتی است مغتنم برای تجلیل از خدمات همه خبرنگاران متعهد و دلسوز کشور و بالاخص استان خراسان شمالی که معتقدانه و دلسوزانه در پی تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و انعکاس شایستۀ پیام‌های بلند انقلاب اسلامی و دستاوردهای حوزه کشاورزی مخلصانه و دلسوزانه تلاش می نمایند.

اینجانب این روز شکوهمند را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق همگان را در خدمت به اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

              ایرج ناصری مقدم

مدیر تعاون روستایی استان خراسان شمالی

تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:5 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal