سخن روز /
برگزاری دوره آشنایی با استارت آپ ها در استان خراسان شمالی با حضور جناب آقای علی آبادی، عضو محترم هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
1398/04/02

آقای علی آبادی عضو محترم هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در خصوص تعریف استارت آپ ها افزودند: استارت آپ در تعریف عمومی به مفهوم خرید و فروش و کسب و کار به صورت دیجیتال است. در این زمینه می بایست از تمام ظرفیت های فعال و غیرفعال شبکه استفاده شود. نیاز مشتری در این مدل عرضه بسیار مهم می باشد که می تواند ایجاد برند برای محصول نماید. کیفیت و بسته بندی محصول بسیار مهم است، بسته بندی مناسب می تواند موجب حفظ کیفیت محصول شده و در ادامه رضایت مشتری را تامین نماید.

 

در این مدل خرید و فروش در بحث سخت افزار استفاده از نیروهای آشنا با بازار و نیاز مشتری و در کنار آن استفاده از کارشناسان متخصص در حوزه IT  برای طراحی فضای عرضه در فضای مجازی می باشد.

ایشان افزود: استان خراسان شمالی دارای ظرفیت و پتانسیل هم مرزی با کشورهای همسایه است. در این زمینه می بایست با افراد فعال در حوزه صادرات از این استان ارتباط برقرار شده و از تجربه ایشان در خصوص نیازهای بازار کشور همسایه بهره برداری نمود.
تعداد مشاهده خبر10 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal